panorama
panorama
strona główna nasza Europa księga gości linki
Powrót do głównej strony bloga


06.08.2010, 14:31, Antek + Marta foty

Prom ze Szkocji do Irlandii Płn.

Do "wycieczki" po wyspach podchodziłem sceptycznie bo co nas jeszcze może w Europie zaskoczyć? Co atrakcyjnego ukaże ten zakatek Europy. Surfujac po internecie nastawilem sie na ciekawy Edynburg i rzeczywiscie jest on jednym z najladniejszych miast na starym kontynencie. Spedzilismy w nim zaledwie 3 godziny, ale urzekl nas na dlugo. Z wiekszej czesci miasta wygoniony zostal ruch samochodowy tak ze panuja w nim autobusy jadace niemal w korowodzie.
Przez ostatnie 2,5 dnia jechaliśmy z daleka od zgiełku miast przez naprawdę malownicze trasy. Pogoda dopisuje, póki co mieliśmy doczynienia jedynie z kilkumitutowymi mżawakami. Cały czas wozimy zimowe rzeczy w sakwach z ISL. :P Temp ok 17-18 stopni czyli ciepło ;) Pagórki non stop ale najwyższa przełęcz to 470m gdzie zupelnie przypadkiem przejeżdzaliśmy przez najwyzej polozona wies w Szkocji. Pedały mam juz do wyrzucenia, jeden odpada, mam nadzieje dojechac jeszcze 160km ktore nam zostalo /przejechaly ok 30tys wiec ok/ Nozka Marty niespodziewanie jeszcze nie odpadala, ale jej dni rowniez sa policzone. Wlsnie doplywamy do Belfastu wiec wrzucam zdjecia i zwiedzamy miasto

Edynburg


c.d.


Złapana na gorącym uczynku


Countryside

Jeden z wielu Szkockich zamków po drodze


jak zawsze towarzycho


bo 'niechce misie'"aaaj" (czyli szkockie all right)klasyka "na gospodarza"; pytania brzmialo czy wbijac szpile w "taka" traweKomentarze:Skomentuj ten wpis:

Pseudonim:

Wynik działania 2 + 3:

Treść komentarza:

do góry


rowerzysta

Autor strony: Jacek Nowak         Layout zaprojektował: Jakub Sochacki         Zdjęcia zostały zrobione przez różnych uczestników wypraw.